Carretó de la compra

IAM

Actualitat

Agenda

El Magnànim

El Magnànim

Directori

Personal de la Institució Alfons el Magnànim-Centre Valencià d'Estudis i d'Investigació

23. Novembre 2016

Director-gerent

Vicent Flor Moreno
Telèfon: 963 883 169, correu: vicent.flor@dival.es


Publicacions

Vicent Ferri Simó
Telèfon: 963 883 172, correu: vicent.ferri@dival.es

Manel Pastor Madalena
Telèfon 963 883 546, correu: manel.pastor@dival.es 

Maria Luz Ivorra Folgado
Telèfon: 963 883 601, correu: maryluz.ivorra@dival.es

Pere Gantes García
Telèfon: 963 883 178, correu: pere.gantes@dival.es 

Xavier Agustí Campos
Telèfon: 963 883 175, correu: xavier.agusti@dival.es 

Neus García Vidal
Telèfon: 963 883 549; correu: neus.garcia@dival.es

Irene Milián Ibáñez
Telèfon: 963 883.549, correu: irene.milian@dival.es


Administració

Consuelo Viana Epifanio
Telèfon: 963 883 177, correu consuelo.viana@dival.es

Ferran Pla Carbonell
Telèfon: 963 883 174, correu: ferranvi.pla@dival.es


Distribució i difusió

Ana Sebastià Alberola
Telèfon: 963 883 176, correu: ana.sebastia@dival.es

Julio Hervás Cercos
Telèfon: 600 902 246, correu: julio.hervas@dival.es

Alejandro Piera Hernani
Telèfon: 963 883 169, correu: alejandro.piera@dival.es

Ángela Uviedo Tortajada
Telèfon: 963 883 570